Krbová kamna a krbové vložky HWAM - Dánsko

Rozdělení a popisy krbových kamen dle kategorií:

Krbová kamna stojící

Krbová kamna stojící

Krbová kamna stojící jsou kamna klasicky postavená na podlaze z nehořlavého materiálu nebo na skleněné podložce, která je pod krbová kamna přímo určená. Tato krbová kamna mohou být umístěna do rohu místnosti, ke stěně před nebo vedle komína, do volného prostoru a zapojena nahoru do stropu nebo kouřovodem nahoru a pomocí kolena, případně je možné krbová kamna připojit na komín dozadu za kamny rovně nebo v úhlu 45´do místnosti.

Krbová kamna závěsná

Krbová kamna závěsná

Krbová kamna závěsná jsou kamna navržená designéry a technicky připravená konstruktéry dánského výrobce HWAM intelligent heat tak, aby tato krbová kamna bylo možné pomocí jednoduché konzole zavěsit na jakoukoliv stěnu nebo přímo komínové těleso a připojit je na komín variabilně dle přání horním přiznaným nebo zadním skrytým kouřovodem. Hlavní výhodou takto nainstalovaných krbových kamen je kromě zajímavého vzhledu i snadné udržování čistoty v okolí kamen i pod nimi.

Krbové vložky

Krbové vložky

Krbové vložky jsou uzavřená topeniště na dřevo určená k zabudování nebo obestavbě. Krbové vložky HWAM jsou stejně jako krbová kamna dvouplášťová, konvekční, konstrukčně lehká. Dánský výrobce v těchto krbových vložkách uplatňuje všechny patentované systémy stejně jako v krbových kamnech, což zaručuje široké možnosti uplatnění v nových bytech a domech, stejně jako při rekonstrukcích a přestavbách.

Krbová kamna WIKING

Krbová kamna WIKING

Krbová kamna WIKING jsou v nejnovější sérii WIKING Miro vyráběna samostatnou divizí a nesou označení made by HWAM. Zde vyráběná krbová kamna jsou zaměřena na levnější technologie výroby s uplatněním dlouholetých zkušeností výrobce tak, aby tato krbová kamna zaujímala čelní místa při porovnávání s ostatními krbovými kamny nabízenými na evropských trzích.

Krbová kamna pro nízkoenergetické a pasivní domy

Krbová kamna s atestem vzduchotěsnosti DIBt pro nízkoenergetické domy

Samostatně prezentovaná krbová kamna, která jsou upravená a deklarovaná pro použití v náročném prostředí pasivních domů.

dibt-nove-logo.jpgeko-svanen.jpg

autopilot.jpgautomatic.jpg

TOPlist